Evimob Mobilya

Evimob Mobilya, modern ve farklı tarzıyla ürettiği modelleri, beğeni seviyesi yüksek tüketici grupları ile buluşturuyor.

Biz Kimiz

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

2020 yılında Samsun Tekkeköy’de kurulan Evimob Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin seçkin ve belgeli mobilya grupların’dan yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında ustalıkla ürettiği özgün tasarımlı modelleriyle sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve onları kendi evlerinde olduğu gibi rahat hissetmelerini amaçladığınızı biliyoruz. Evinizin sadece ev odalarından ibaret olmadığını, ilk izleniminin mobilya ve dekoratif ürünlerden başladığını, bu sebeple evinizin mobilyalarını çok önemsediğinizi anlıyoruz.

Evimob Mobilya beklentinizin uzun ömürlü, sağlam, her zevke hitap edecek ürünler olduğu ve özgün tasarımınız ile fark yaratmak gerektiğinin farkındayız.

Biz Evimob olarak ev dekorasyonunda hem kalite hem de cazip fiyatlar ile kimsenin yapamadığını yapma hedefiyle çalışıyoruz. Ev Mobilyalarında misafirlerin kendilerini özel hissedebilecekleri detaylar içermelidir. Evimob’ta ev dekorasyonundaki profesyonelliğimizle özenle tamamladığımız projeleri inceleyerek ev iç mekan dekorasyonunuzla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz projelerle ilgili bir uzmanımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Arayın neler yapabileceğimizi birlikte konuşalım.

Şimdi yenilenme zamanı…

Vizyonumuz

Untitled-1-01

Ücretsiz Teslimat

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde

Untitled-1-03

24 Ay Garanti

Tüm ürünlerimizde 24 ay garantilidir.

Untitled-1-02

7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrasında destek

Untitled-1-04

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.