Evimob Mobilya

Evimob Mobilya, modern ve farklı tarzıyla ürettiği modelleri, beğeni seviyesi yüksek tüketici grupları ile buluşturuyor.

Biz Kimiz

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

1996 yılında Nazlı Mobilya adıyla kurulan firmamız 2015 yılına kadar üretim ve toptan faaliyetlerde bulunmuştur.
2015 yılında Evimob Mobilya adı altında Lovelet Alışveri merkezinde perakende sektörüne giriş yapmıştır.
Evimob Mobilya;özgün tasarım anlayışı, minimal ürünleri ve mobilya sektöründeki yılların getirdiği tecrübesiyle yaşam alanlarına estetik katmayı amaçlar.
Evimob, sektörün bilgi ve birikimini modern teknolojilerden faydalanarak disiplinli üretim ve satış anlayışıyla sizlere güvenli ve modern yaşam alanlarında konforlu ve kullanışlı bir alan yaratmak isteyenler için ideal seçenek konumundadır.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve onları kendi evlerinde olduğu gibi rahat hissetmelerini amaçladığınızı biliyoruz. Evinizin sadece ev odalarından ibaret olmadığını, ilk izleniminin mobilya ve dekoratif ürünlerden başladığını, bu sebeple evinizin mobilyalarını çok önemsediğinizi anlıyoruz.

Evimob Mobilya beklentinizin uzun ömürlü, sağlam, her zevke hitap edecek ürünler olduğu ve özgün tasarımınız ile fark yaratmak gerektiğinin farkındayız.

Biz Evimob olarak ev dekorasyonunda hem kalite hem de cazip fiyatlar ile kimsenin yapamadığını yapma hedefiyle çalışıyoruz. Ev Mobilyalarında misafirlerin kendilerini özel hissedebilecekleri detaylar içermelidir. Evimob’ta ev dekorasyonundaki profesyonelliğimizle özenle tamamladığımız projeleri inceleyerek ev iç mekan dekorasyonunuzla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz projelerle ilgili bir uzmanımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Arayın neler yapabileceğimizi birlikte konuşalım.

Şimdi yenilenme zamanı…

Vizyonumuz

Untitled-1-01

Ücretsiz Teslimat

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde

Untitled-1-03

24 Ay Garanti

Tüm ürünlerimizde 24 ay garantilidir.

Untitled-1-02

7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrasında destek

Untitled-1-04

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.